Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tipy celebrit

10. 6. 2009

 
Tipy Celebrit

Paris Hilton
"Mám super trik, díky kterému hned získám krásně rozzářené oči. Stíny si rozetřu jen u vnějších koutků oka a do středu víčka nanesu trochu lesku."

Lindsay Lohan
"Vyzkoušej stejně jako já barevné kontaktní čočky! Nejsou až tak drahé, koupíš je snad v každé optice a hlavně - změní tě k nepoznání! Vyzkoušej je a uvidíš sama! Splň si svůj sen a staň se třeba modroočkou nebo zelenookou kočkou":-)

Rihanna
"Starám se o svoje rty, někdo říká, že až přehnaně, ale já si to nemyslím! Tak třikrát týdně přejíždím přes rty jemným zubním kartáčkem, pak je přetřu kosmetickou vazelínou a tu nechám tak 10-15 minut na rtech působit. Rty jsou pak nádherně jemné!"

Nicky Hilton
"Každé ráno si tři minuty sprchuji obličej horkou vodou! Neříkám ale, že je to dobré pro všechny! Přece jen máme každá jinou pleť!"

Beyoncé
"Mám dobrou radu pro nadýchanou bohatou hřívu! Ke kořínkům vlasů vetřu pomocí prstů jemně trochu pudru. Pak je fénuji (jen u hlavy) tak deset minut horkým vzduchem. Je to lepší, než kdybych si na sebe nastříkala kilo laku na vlasy!"

Gwen Stefani
"Na okraji horních víček si dělám černou tužkou maličké "ďubky". Moje řasy díky tomu vypadají mnohem hustší!"

Madonna
"Jednoduchý, ale účinný trik. Aby se vlasy krásně leskly, přelij je po umytí vodou s octem. Potom je ještě jednou spláchni čistou skoro studenou vodou."

Fergie
"Jím denně tak dva tři banány. Jsou super na pleť, která je po nich krásně pružná."

Jessica Simpson
"Každý večer si po sprše a peelingu celého těla namažu pokožku hydratačním krémem a pak přidám starý dobrý samoopalovák. Díky tomu vypadám pořád hezky opáleně".

Avril Lavigne
"Vitamín C napíná vazivo a je super na hubnutí! Každé ráno a večer si dávám sklenici vody s čerstvě vymačkanou citronovou šťávou.

Shakira
"Ráda jím čerstvé fíky, které podporují rychlé trávení. Pozor! Zapomeňte na nápoje s bublinkami! Ty nám v těle dělají jen samou neplechu a zbytečně nadýmají břicho."
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář